online lekce/online lekce jógové terapie

Online jóga pro těhotné

Zcela bezpečné a na potřeby těhotných zaměřené lekce, kde kombinujeme jógu s fyzioterapeutickými postupy. Sestavy cviků jsou zaměřeny na kompenzaci změn držení těla v těhotenství, uvolňují napětí svalů v přetěžovaných oblastech a tonizují je naopak tam, kde dochází k jejich atrofii. Dechová cvičení jsou současně přípravou na porod a vědomým prožitkem přítomného okamžiku tohoto unikátního období v životě ženy.

Online kurz jógová poporodní terapie

Kurzy provádějí ženu prvními měsíci a případně i roky po porodu dítěte, kdy je tělo podrobeno velké zátěži a současně v něm došlo k mnoha změnám v souvislosti s prodělaným těhotenstvím. Jednotlivé lekce jsou tematicky zaměřeny (pánevní dno, klenba nožní, bederní páteř atd.), žena si v nich postupně osvojí základní cvičební sestavy pro domácí praxi.

Online lekce jógové terapie online

Lekce kombinují jógovou terapii s poznatky více fyzioterapeutických metod. Cvičení je bezpečné a udržitelné. Cílem se vědomá práce s tělem i dechem, osvojení si umění tělo vnímat a pracovat s ním tak, aby bylo partnerem i průvodcem zklidněné mysli.